wtorek, 26 stycznia 2010

Niespodzianki

Wiadomością dnia okazała się wieść, iż Marek Niedźwiedzki wraca do pracy w Programie Trzecim PR. O tyle sensacyjna, że do tej pory było o tym cicho, chociaż teraz wszyscy twierdzą, że negocjacje trwały od dobrych kilku miesięcy. Niektórzy się cieszą, bo przecież Marek był głosem Trójki przez wiele lat i z nią głównie jest utożsamiany. Czy ja się cieszę? Nie wiem, bo ... troszkę to naciągane. Ja na jego miejscu bym nie wracał. Nie chciałbym być taką relikwią. Ciekaw jestem co będzie z Listą Przebojów, z którą znakomicie sobie radzi przecież Piotr Baron - również Trójkowa legenda. Czy Marek wróci do jej prowadzenia czy też już nie i zajmie się czymś innym... Pierwszego kwietnia ma zacząć :) Się zobaczy, a raczej posłucha...

A co do innych niespodzianek.. Poniżej skany laurek imieninowych, jakie otrzymałem od córek :)

Laurka Zosi (lat 2,5)


Laurka Agaty (lat 4)


Jak tu się nie cieszyć :) :)

10 komentarzy:

Małgorzata pisze...

Ja się cieszę, że wraca, ale mam nadzieję, że nie do listy, z listą głownie był utożsamiany i to by było takie wejście po raz drugi do tej samej rzeki. Jakoś tego nie widzę.

MajaK pisze...

...cudne laurki ..!!!!!...masz zxdolne dzieci bardzo...a ja zapomniałam...spóźnione życzenia...nich Ci dzieciaki na dobrych ludzi wyrosna...i niech mam jeszcze dużo okazji do ilustrowania Twoich nowych wierszy....

słodko-winna pisze...

Wypisz wymaluj Tatuś na la laurkach:))
A Marek? Powiadają, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeczy,,a gdy nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi.

Beata pisze...

Latarnikuuu, a dlaczego ty masz takie duże uszyyyy? :)

Nivejka pisze...

Mam całe pudło podobnej tfffórczości. Jedna piękniejsza od drugiej. A wszystkie bardziej cenne od zbiorów Muzeum Narodowego:)))
Gratuluje pociech :)))

Latarnik pisze...

Dzięki! Nivejko, my dopiero chyba zaczniemy zbierać te arcydzieła :)Dziewczyny rysują ostatnio na potęgę. Beato, uszy mam takie bo muszę dobrze słyszeć, co mówią do mnie te dwie małe paskudy, a potrafią gadać jak najęte :)

Co do Niedźwiedzia, to też mam nadzieję, że zajmie się czymś innym, a nie Listą.

Ida pisze...

Faktycznie, tatuś jak ta lala.
I koniecznie prace zbierać,zbierać zbierać...
A może by tak umieścić te skany na stronce www.gulanty.pl?
Zdrówka:-)

Holden Caulfield pisze...

Piękne OBRAZY!

Pchełka pisze...

Uszy są świetne!!!!!!!!!

Mała Mi pisze...

Witam :) cieszyć się, cieszyć!
A jeśli chodzi o MN to też sie zastanawiam co mają w planie... :) ale słusznie napisałeś: się posłucha :)

Pozdrawiam!!!